نیاز های نوری :

بذر F1 دستگاه لیزر سنگ رقم confetti compact white تصاحب کردن در معرض نوروروشنایی خورشید

دما و آب و هوای ایده آل :

نا امیدی هلندی درختچه ای دوچندان مقاوم است و آب و هوای خشن را به خیر و خوبی تحمل می نماید .

کاربردها :

با توجه به مقدار , تراکم شاخ و برگ و تحمل خوب نسبت به بی آبی , یک پرچین مدام سبز و یک دیوار سبز دلخواه و از قابل اطمینان ترین گیاهان برای مناطق گرم محسوب می شود . همینطور با اعتنا به امکان پیرایش پذیری خوب از یأس قیچی خورده و آرایش شده به عنوان یک نقطه کانونی در فضای سبز و محوطه سازی بهره میشود .

یاس هلندی یک گونه خوب برای درخت ارایی در زمین و یا این که در دستگاه لیزر دان به حساب آورده می شود . این گیاه با توجه به تحمل کم آبی , شوری و آلودگی برای بخش ها شهری اید ه آل است .

تحت عنوان بونسای هم رویش می‌یابد و هم به عنوان بادشکن یا این که سد بصری هم به عمل میاید .

خواص دارویی و درمانی :

شاخ و برگ لگستروم در ساخت یک تونیک آیتم سود است که معمولا به عنوان یک تقویت کننده سیستم ایمنی بهره می شود .
میوه ای که از این گیاه به دست آمده میتواند بوسیله زنان در درمان یائسگی و نشانه ها آن به کارگیری می گردد .
Ligustrum برای بهبود مشاهده کرد هم دوچندان خوب است .
شاخ و برگ آنها یک گزینه معالجه مفید , وزوز گوش یا زنگ گوش است .
شاخ و برگ گیاهان نیز می تواند در درمان سرگیجه و درد در عضلات اعم از درد ماهیچه‌ها کمر مصرف شود .
Ligustrum برای خودداری از سپید شدن زودرس گیسو شناخته شده‌است .
این گیاه جزء درمان سنتی برای درمان سرگیجه و دیگر مشکلات مرتبط است .
این گیاه اکثر وقت ها به بیماران سرطانی یا HIV داده میگردد تا به بهبود ایمنی تن کمک کند . همچنین علامت هایی از جلو گیری از رویش تومور ها از خواص آن است , هرچند شواهد علمی مقداری برای این داعیه موجود است
Ligustrum به عنوان یک گیاه ضد باکتری و ویروسی نیز شناخته شده است .
هیچ دلایل جانبی واضح و یا این که گزارشی از دلایل این گیاه وجود ندارد اما در مصرف آن باید اعتنا فرمائید همچنین زنان حامله و زنانی که به نوزاد شیر عرضه میکنند از مصرف آن احتراز کنند .

نا امیدی هلندی و فضای سبز

طریقه مصرف :

اجزای این گیاه میتواند مانند یک پودر , تنتور , قرص یا این که کپسول مصرف شود . دستگاه لیزر خرد شده نیز می‌تواند نظیر یک چای دم شده م مصرف گردد . دوز مصرف بایستی با حیث کارشناس معین گردد .

کود دهی :

بسیاری از گیاهان نیاز به یک ( رژیم غذایی ( منظم وکامل و کلیه منظوره یا یک اساس همگانی N – P – K ( نیتروژن – فسفر – پتاسیم ) دارا‌هستند .
فرصت کود دهی در بوته های کوچکتر در اوایل چرخه رویش یعنی در فصل بهار و برای گیاهان بزگتر در تابستان , فصل پاییز , فصل‌زمستان می‌باشد .
برای گیاهان برگ دار , سود از کود با محتوای نیتروژن بالاتر و برای دستگاه لیزر دهی و یا این که رویش تخمدان گیاهان , به کار گیری از کود آلی دارای فسفر توصیه میشود .

چنانچه از کود محلول در آب بهره میکنید بعد از ساخت محلول آن را یه روی برگ یا این که خاک یأس هلندی بریزید .
فایده از کود گرانوله هم مناسب خواهد بود که برای کود دهی با کود گرانوله آن را به میزان کافی بر روی خاک پاره ای دور تر از گستره شاخ و برگ نا امیدی هلندی می ریزیم .
اعتنا : هیچ زمان در کود دادن زیاده روی نکنید چون این برهان منجر ضعیف شدن یا این که از فی مابین رفتن برگ و دستگاه لیزر های گیاه خواهد شد .

هرس :

هرس برای در دست گرفتن میزان ناامیدی هلندی و ایمنی عابر پیاده , با حذف بخش مرده یا مریض بوته و یا برای صورت دادن گیاهان , درخت ارایی و یا این که اشکال جذاب و متقارن و به اصطلاح قیچی خورده یا پیرایش شده انجام میگردد .
زمان هرس یأس هلندی در آخرها زمستان یا این که بهار , بسته به وقتی که دستگاه لیزر دادن آنهاست . معمولا هرس پس از اتمام زمان دستگاه لیزر دهی و پایان فصل رشد انجام میگردد .

آبیاری :

گیاهان چوبی نیاز به آبیاری کمتری نسبت به گیاهان یک ساله و یا این که گیاهان علفی دارا هستند . آبیاری با یک شلنگ و یا این که به صورت بارانی بایستی به ندرتا انجام شود که‌این فعالیت برای توقف از بسط بیماری در ریشه های معدود عمق است . همیشه اجازه دهید خاک سطحی قبلی از آب پاشی مجدد خشک شود .

در آب و هوای خشک نیاز بیشتری به آبیاری خواهد داشت و بایستی 2 تا 3 توشه در هفته آبیاری گردد . مالچ پاشی به توقف از تلف کردن آب در آب و هوای گرم یا این که بادهای داغ و آفتابی کمک می نماید .

آفات و بیماریها و عوارض :

گاهی مبتلا بعضی از بیماریها